English

دعوت به همکاری


جذب دانشجو در دوره پسا دکتری

مرکز تحقیقاتی مه داده به منظور استفاده از پتانسیل فارغ التحصیلان برتر و نخبگان در انجام پروژه­‌های اولویت­دار استانی/ملی و تقاضا محور، از میان فارغ التحصیلان مقطع دکتری دانشگاه­‌های داخل و خارج از کشور، دانشجوی دوره پسا دکتری می‌­پذیرد. علاقه مندان می‌توانند رزومه تحصیلی خود را به آدرس زیر ایمیل کرده و جهت پیگیری با شماره‌های تماس مرکز ارتباط برقرار کنند :

bigdata@iaun.ac.ir

bigdata.rc.iaun@gmail.com


جذب دانشجو در دوره دکترای پژوهش محور

مرکز تحقیقاتی مه داده در راستای جذب و اجرای پروژه‌­های دانش بنیان در سطوح سازمانی، استانی، ملی و همچنین ایجاد امکان ادامه تحصیل برای فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی به دور از تشریفات کنکور، دانشجوی دکترای پژوهش محور جذب می‌نماید. علاقه مندان در صورت دارا بودن شرایط زیر می‌توانند رزومه علمی و تحصیلی خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال کرده و مراتب را از طریق تماس تلفنی با مرکز پیگیری نمایند.

شرایط اعلام درخواست برای دوره دکتری پژوهش محور :

1 – مدرک کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در رشته­‌های مرتبط با فعالیت مرکز

2 – طرح اولیه یک پروژه عملیاتی در سطح سازمانی یا بالاتر

bigdata@iaun.ac.ir

bigdata.rc.iaun@gmail.com


جذب پژوهشگران

دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر در دانشگاه­‌های معتبر داخل و خارج کشور می‌­توانند جهت همکاری در این مرکز تحقیقاتی به عنوان پژوهشگر، درخواست­‌های خود را به همراه رزومه علمی شامل سوابق تحصیلی و پژوهشی از طریق ایمیل زیر به مرکز ارسال نمایند. شایان ذکر است که کمیته علمی مرکز تحقیقاتی مه داده پس از بررسی درخواست­‌ها، با افراد واجد شرایط جهت مصاحبه حضوری و همکاری در یکی از گروه‌های تعریف شده مرکز، تماس خواهد گرفت.

bigdata@iaun.ac.ir

bigdata.rc.iaun@gmail.com


اطلاعیه کارآموزی و پروژه


قابل توجه دانشجویانی که در ترم تابستان درس کارآموزی و یا پروژه اخذ می­کنند و علاقه مند به همکاری در پروژه هاي واقعی برنامه نویسی و اخذ گواهی همکاری از مرکز تحقیقات مِه داده می باشند، خواهشمند است رزومه کامل خود را تا تاریخ 99/06/31 به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

bigdata.rc.iaun@gmail.com