English

رویدادها


ششمين جشنواره شركت هاي دانش بنيان ودستاوردهاي پژوهشي
مرکز تحقیقات مه داده در جشنواره شركت های دانش بنيان ودستاوردهای پژوهشي در تهران محصولات و طرح های پژوهشی خود را ارائه کرد.
توضیحات بیشتر

سخنرانی پژوهشگران مرکز تحقیقات مِه داده در اتوکام  2018
و 2019
نمایشگاه بین المللی و اتوماسیون اداری (اتوکام) اصفهان در آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه­‏‌های اصفهان برگزار شد. در این نمایشگاه علاوه بر حضور گسترده شرکت­‌های توانمند و فرصت­‌های تجاری برای عرضه محصولات، سمینارهای تخصصی در حوزه‌­های مختلف با حضور اساتید برجسته ارائه شد.
توضیحات بیشتر

بازدید دکتر طهرانچی از نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و تحقیقاتی واحد نجف‌آباد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از مراکز آموزشی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد و نمایشگاه تجهیزات، محصولات و توانمندی‌های پژوهشی این واحد بازدید کرد.
توضیحات بیشتر

کارگاه آموزش آناليز بافت در مِه داده های تصويری (تئوری و كاربردی)
توضیحات بیشتر

برگزاری کارگاه آموزشی Hadoop و Map-Reduce 
توضیحات بیشتر

برگزاری کارگاه یادگیری عمیق در مرکز تحقیقات مِه داده
توضیحات بیشتر

برگزاری اولین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کامپیوتر
 
دکتر مهران مجلسی در نخستین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کامپیوتر که به همت مرکز تحقیقات مه‌داده دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد آغاز به کار کرد، تصویب احداث مرکز تحقیقات مه‌داده دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد را از مصادیق حمایت‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دانست.
توضیحات بیشتر

امضای تفاهم نامه با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان
این تفاهم نامه به منظور توسعه همکاری­‌های مشترک همه جانبه علمی، پژوهشی، فناوری و استفاده از ظرفیت‌های موجود بر اساس نیاز­های جامعه، در تاریخ 1395/09/30 فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به نمایندگی دکتر مهران مجلسی و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری استان اصفهان به نمایندگی مهندس صلواتی منعقد گردید.
توضیحات بیشتر

نشست تخصصی به مناسبت هفته پژوهش با میزبانی مرکز تحقیقات مه داده دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

در روز 30 آذر ماه همزمان با هفته پژوهش نشست تخصصی به میزبانی مرکز تحقیقات مه داده دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در دو بخش برگزار شد.
این نشست در دو بخش برگزار گردید. در ابتدا آقای دکتر محمد حسین ندیمی شهرکی ریاست مرکز تحقیقات مه داده به توضیحاتی در خصوص مرکز تحقیقات مه داده، اهداف و راهبردهای آن و نیز جایگاه مه داده در تصمیم گیری هوشمندانه مدیریتی، پرداختند. در ادامه …
توضیحات بیشتر

نخستین جلسه هماهنگی برای تبیین موارد همکاری بین اداره كل حمل و نقل جاده‌ای اصفهان و مركز تحقيقات مه داده واحد نجف آباد

پس از امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد مبنی بر تحليل داده‌های حمل ونقل جاده‌ای، نخستین جلسه هماهنگی و بررسی اين همكاري با حضور مديران و مسئولان مرتبط حمل و نقل كشوري در واحد نجف آباد برگزار شد.
توضیحات بیشتر

امضای تفاهم نامه بین واحد نجف آباد و اداره کل راهداری استان اصفهان 
دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با هدف گسترش همکاری‌های تحقیقاتی، و توسعه زیر ساخت‌های لازم جهت استفاده از داده‌های راهداری و تحلیل هوشمند این داده‌ها به منظور افزایش رفاه، ایمنی و کاهش میزان تصادفات جاده‌ای در استان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
توضیحات بیشتر
International Conference on Computer Science 
دانشگاه آزاد اسلامی، واحد نجف آباد (IAUN) در سال 1985 تاسیس شد و با بیش از سی سال خدمت، این دانشگاه در حال حاضر یکی از مراکز برجسته در استان و در آموزش عالی ایران است. این دانشگاه در داخل و خارج به رسمیت شناخته شده است، در این میان می‌توان به بدست آوردن مدال طلا از مدیریت کیفیت در قرن بر اساس استاندارد QC100 از موسسه بین المللی BID در مادرید، اسپانیا در سال 2013 با 118 رای، اشاره کرد. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه جامع با نمره کل 5458.47 منصوب شد. محل برگزاری:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

21-22 February2017

ورود به وبسایت اختصاصی

برگزاری اولین رویداد ایده شو
ایده (انگاره یا طرح) در حقیقت یک طرح ذهنی است. شاید بتوان ایده دادن را اولین گام برای حل یک مشکل یا برآورده کردن یک نیاز دانست. به عبارت دیگر ایده ساده‌ترین راه حلیاست که انسان در برابر یک مساله یا نیاز به آن فکر می‌کند.

180 دقیقه با 60 ایده جدیدبا حضور برخی فعالان علمی و اقتصادی حوزه‌های مرتبط

محل برگزاری:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

28 آذرماه 1395ساعت 11

ورود به وبسایت اختصاصی

نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری ( اتوکام ) اصفهان 95 بیست و دومین دوره 
چهار پردیس تخصصی محتوا در استان اصفهان توسط شورای سیاستگزاری پردیس محتوا استان مصوب گردیده است که با توجه به جامع بودن دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و دارا بودن دانشکده‌های مهندسی کامپیوتر، پزشکی و پرستاری امتياز پرديس توليد و تحليل محتوا سلامت به اين دانشگاه اختصاص یافته است. آقاي دكتر محمد حسين نديمي عضو شورای سياستگزاري پرديس محتوا استان در این رابطه افزود که: با توجه به راه‌اندازی مرکز تحقیقات مِه داده (Big Data Research Center) در دانشکده مهندسی کامپیوتر و با برنامه ریزی و تلاش جدی بزودی شاهد کسب و کارهای نوآورانه ای از طرف دانشجویان این دانشگاه و بخصوص دانشکده برای تولید محتوا الکترونیکی در حوزه سلامت می باشیم. در همین رابطه روز شنبه 1395/08/22 ایشان طی یک سخنرانی تخصصی در محل نمایشگاه بین المللی اتوکام 2016 واقع در پل شهرستان اصفهان کلیات این موضوع و بطور خاص یکی از پروژه‌های موفق دانشکده را ارائه نمودند. جزئیات بیشتر این رویداد شرح داده خواهد شد.